Meist

Tantsuklubi “Polonez” on pikkade traditsioonidega klubi, mis asutati 1976.

Aastal Maia ja Ryszard Sondowiczi poolt, kes mõlemad on andnud oma panuse Eesti võistlustantsu arengusse.

“Polonez” asutamisest kuni tänapäevani on klubis omandanud tantsuoskuse väikesed mudilased, abiturientide balliks valmistuvad noored, seltskonnatantsu harrastavad daamid ja härrad ning Eesti Meistrivõistlustel ja rahuvsvahelistel võistlustel edukalt esinenud võistlustantsupaarid. Siin on oma teekonda alustanud mitmed tantsumaailmas edukat karjääri teinud tantsijad. Tantsuklubis “Polonez” on lähtutud põhimõttest, et noore tantsija õiges suunas arenev karjäär ja tantsuklubi huvid ei tohiks vastanduda. Oluline on see, et võistlusspordiga tegelev tantsija saaks oma annet edasi arendada ja ennast maksimaalselt teostada.

Tantsuklubi “Polonez” treenerit Maia Sondowiczit, kes on rahvusvahelise Tantsuspordi Föderatsiooni (IDSF) rahvusvahelise A-kategooria kohtunik, kutsutakse hindama mitmeid mainekaid võistluseid. Lisaks sellele on Maia Sondowicz juba aastaid peakohtunikuks tantsuturniiril “Magus Algus”, mis on suunatud oma tantsukarjääri alustavatele lastele.

Kokkuvõttes võime öelda, et tantsuklubi “Polonez” sobib neile, kes otsivad endale tantsu õppimiseks sõbraliku õhkkonnaga klubi, milles töötavad pühendunud pedagoogid ning milles saab nii seltskonna- kui ka võistlustantsu õppida mõistliku eelarve piires.